Останні відгуки
- Кав'ярня "LaSкaва"02Дуже смачна кава і до кави) Багатий вибір чаїв.Приємні та чемні дівчата -баристи.більше 6 років тому
- Visa Service 91102Тупа вірма людей кидають на великі гроші потом морозяця нічо не об'ясняють нічо незнаєм нічо невміємбільше 6 років тому
- AlenaKushnir Studio03Прекрасна людина і майстер своєї справи . Вдячна за всі ті знання які отримала і за спокійну атмосферу ) Ви надихнули мене та надали впевненості) Обов'язково ще прийду за новим досвідом❤️❤️❤️більше 6 років тому
- Лабораторія "Меді Лаб Плюс"05Сподобалось: аналізи здавала 3.10.19, персонал ввічливий, результати як і обіцяли прийшли у вайбері до 19:00. Задов...більше 6 років тому
- Магазин "Комфорт Буд"00Загальне враження:дуже гарний магазин, якісний товар. Придбала там кабіну та кран до умивальника. Користуюсь рік, проблем нема. Дякую за якісний товар.більше 6 років тому
- Чудо Острів00Чудо Острів знаходиться на другому поверсі ТЦ Квартал. Зручне місце розташування, досить велике та просторе ...більше 6 років тому
- Магазин "Тепла Хата"04Загальне враження: Цікавилася інсталяційними системами для будинку .По пораді подруги звернулась в Теплу ...більше 6 років тому
- CARTEL pizza01Дуже потішний і милий інтер'єр, смачна піца, та затишноНапевно в персоналу або не було настрою або хтось наха...більше 6 років тому
- Ресторан "Ізіда"01Сподобалось:Святкували тут день народження чоловіка, дуже усе сподобалося, кухня смачнюща, персонал знає св...більше 6 років тому
- Магазин "Mozzarella"03Сподобалось: чудовий магазин, завжди свіжі продукти, щотижня діють акції, дуже широкий асортимент! Загальне враження: персонал завжди проконсультує про товар, приємна атмосфера в магазині:)більше 6 років тому
- Ресторан "Стейк-Хаус"01Загальне враження: привітні офіціанти, уважні до гостей! смачна кухня, тут найсмачніша солянка в місті! ))більше 6 років тому
- Готель-Ресторан-Кінний клуб "Тамерлан"00Дуже смачна кухня, привітний персонал, приємна атмосфера!) Якщо хочете гарно провести час-рекомендую ресторан "Тамерлан"☺більше 6 років тому
- Ресторація Шпігеля00Сподобалось: Гарний ресторан, особливо хотіла б відмітити їхню кухню - дуже смачно, цікава подача та ввічливі офіціанти.більше 6 років тому